Image

Psycholog, terapeuta
oraz psychotraumatolog.

Leczenie psychopatologii-uzależnienia, zaburzenia psychiczne (depresje, nerwice,
depresja afektywna dwubiegunowa, zespól stresu pourazowego, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne ), leczenie traumy wczesnodziecięcej/relacyjnej oraz chronicznego stresu.

Terapia indwyidualna
dla dorosłych

Oferuję terapię indywidualną dla osób dorosłych, które zmagają się z szeregiem trudności takich jak stany depresyjne, nerwice, chroniczny stres, zaburzenia potraumatyczne, dolegliwości psychosomatyczne, oraz innymi skomplikowanymi symptomami życia codziennego.

Terapia indywidualna
dla par

Oferuję terapię par w oparciu o teorie przywiązania dla par zmagających się z zanikiem komunikacji, poczuciem niespełnienia oraz niezrozumieniem w związku, brakiem bliskości oraz szeregiem innych trudności jakie często napotykają pary.

Terapia indywidualna
dla dzieci i młodzieży

Oferuję terapię indywidualną dla dzieci i młodzieży doświadczającej trudności adaptacyjnych w domu i w szkole, stanów depresyjnych oraz nerwicowo-lekowych, zaburzeń przywiązania oraz różnorakich wyzwań przed jakimi stoją dzieci i młodzież w obecnych czasach.

Coaching

Coaching pomoże Ci zwiększyć pewność siebie oraz pokonać lek i strach, żeby odnaleźć i poczuć wewnętrzny spokój. Celem coachingu jest również uwolnienie Cię od osądów na swój temat i wewnętrznego krytyka co pomoże Ci w realizacji swoich planów osobistych oraz zawodowych.  Poprzez stworzenie rutyny dbania o siebie i nawiązania lepszej relacji z samym sobą będziesz lepiej zaopatrzony, żeby móc eksplorować i zidentyfikować twoje cele życiowe poprzez odnalezienie twojej osobistej i zawodowej wizji.

Czytaj więcej

Opinie Bariatryczne

Pomoc Psychologiczna Przed i Po Operacji Bariatrycznej

Patologiczna otyłość jest coraz częstszym problemem w naszym społeczeństwie wywołującym szereg komplikacji zdrowotnych. W związku z tym zabiegi zmniejszania żołądka często są rozwiązaniem niezbędnym służącym utracie wagi w celu utrzymaniu zdrowia. Bardzo istotnym elementem dla pacjentów decydujących się na operacje bariatryczną jest wsparcie ze strony psychologa przed i po operacji.

Czytaj więcej

Image

Terapia

Terapia jest dla mnie miejscem spotkania terapeuty i pacjenta, której funkcją jest eksplorowanie czynników wpływających na Twoje życie. Siadamy naprzeciw siebie i rozmawiamy o tym co to jest dla Ciebie ważne, o Twoich kłopotach, potrzebach, myślach i emocjach. Często, jeśli coś Cię przerasta i przestajesz sobie radzić w systemie rodzinnym, społecznym, zawodowym, czy w związku możesz chwilowo stracić nadzieje na poprawę jakości swojego życia. Terapia może Ci pomoc odzyskać równowagę i przekształcić problemy w wyzwania, które mogę Cię wzmocnić. Towarzysze Ci w drodze do zmiany, na której często czujemy się opuszczeni i kompletnie niezrozumiani.  Idziemy tą droga najpierw wspólnie, po to abyś później kroczył nią sam- już bardziej świadomy.

Umów się na wizytę

Najnowsze artykuły:

Zobacz wszystkie

2 December 2018

Are you an empathie or a highly sensitive person?

Czy jesteś osobą, która ma większa świadomość niuansów w swoim otoczeniu czy emocji innych, jesteś obdarzony niezwykłą…

2 December 2018

Ways to deal with stress

Warto jest podkreślić ze stres, jeśli jest modulowany i krótkotrwały może być czynnikiem mobilizującym do działania np.…

2 December 2018

Stress and anatomy of stress

Czy jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować stres z naszego życia- z pewnością nie. Codziennie doświadczamy jakiejś formy…